Whatsapp ile destek almak için dokunun

Hakkımızda

Bizler Mersin Silifke ilçesinde geleneksel yöntemlerle, hiçbir katkı maddesi eklemeden reçel, turşu, marmelat, pekmez, ekşi, salça üretiyoruz. Ürünlerimizi mevsiminde taze toplanmış meyve ve sebzelerle hazırlıyoruz. 

Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar doğal ve katkısız ürünlere ulaşmada büyük bir sorun yaşıyorlar. Bu sebeple doğal ürün satışı yapan mağazaların sayısı oldukça artmakta. Fakat müşterilerine lezzetli ürün satmak isteyen firmalar için toptan ürün tedarik edebilecekleri alanlar oldukça az. Toptan Köy Ürünleri olarak biz bu boşluğu doldurmak için bir yola çıktık.

Sizde bu lezzetli ürünleri toptan fiyatına satın almak ve müşterilerinize ulaştırmak isterseniz sitemize ücretsiz olarak üye olabilirsiniz. Toptan Köy Ürünleri olarak bizler sizlere hızlı ve güvenli hizmet verebilmek için her zaman buradayız. 

Toptan Köy Ürünleri sitesini nasıl kullanabilirsiniz?

Öncelikle sitemize üye olun. Üyelik tamamen ücretsizdir. Üye formunu doldurduktan sonra üyeliğinizi aktif edeceğiz ve daha sonra size bir bilgi maili göndereceğiz. 

Daha sonra üye girişi sayfasından email adresiniz ve şifreniz ile giriş yaparak, tüm ürünlerimizi fiyatları ile beraber görebilir ve siparişinizi geçebilirsiniz.

Eğer bir sorunuz varsa lütfen bizi arayın:  0850 441 0963

Birlikte çalışmak dileği ile,