Whatsapp ile destek almak için dokunun

Blog

Toptan Reçel Satışı

Satışını yaptığımız toptan reçellerimiz size ulaştığında kapağını açtığınızda meyvenin kokusunu alacağınızın garantisini veriyoruz.


Zeytin nasıl kurulur? Zeytinin faydaları nelerdir?

Zeytin ağacının rekor sayılabilecek yaşı ise 1000 yaştır. Ağacının uzun ömürlü olmasından dolayı da dikkat çeken zeytin pek çok araştırmaya tabi tutulmuş.


Kumkuat reçeli nasıl yapılır? Kamkat nedir?

Turunçgiller ailesine ait olan Kumkuat bitkisi genel olarak insanlar arasında kamkat, kumkat, süs mandalinası bazende altın portakal gibi isimlerle de anılmaktadır.


Yeni İş Fikirleri 2018 Doğal Ürün Satışı

Sizlere bu konuda yardımcı olacağını umduğuz Doğal ve Yöresel Ürünler Satışı yapan işletme kurmanın faydalarından bahsedeceğiz.


Toptan Reçel Satın Al

Toptan Köy Ürünleri olarak toptan reçel satın almak isteyen müşterilerimiz için uygun fiyat ve lezzet garantisi sunuyoruz.


Toptan el yapımı alıç Marmelatı satın al

Silifke’den el yapımı katkısız alıç marmelatı toptan satın almak için en uygun fiyat bizde


Doğal ürünü satışı yapmak isteyen firmalar için KOSGEB desteği

2018 yılında kendi iş yerini açmak isteyen 18 yaşını doldurmuş T.C. vatandaşları için 50 bin TL hibe kredi veren tek kurum KOSGEB ‘dir. İşyeri açma kredisi alarak kurmak istediğiniz işletme için devlet destekli ihtiyacınız olan bütün gereksinimlerinizi hibe ve faizsiz olarak tahsis edebilirsiniz.


Balık Restaurantları için enfes mezeler

Silifke’den geleneksel yöntemlerle hazırlanmış el yapımı katkısız mezeler


Toptan satış siteleri

Organik gıda sektörü son yılların en öne çıkan sektörlerinden biri. Sağlık konusunda her geçen gün daha da bilinçlenen toplum organik gıdalara yönelmektedir.


Toptan Köy Ürünleri sitesi nasıl çalışıyor?

Bizler Mersin Silifke ilçesinde geleneksel yöntemlerle, hiçbir katkı maddesi eklemeden reçel, turşu, marmelat, pekmez, ekşi, salça üretiyoruz. Ürünlerimizi mevsiminde taze toplanmış meyve ve sebzelerle hazırlıyoruz.


Toptan Limon Kabuğu Reçeli satın alın

Toptan fiyatına limon kabuğu Reçeli satın alın.


Toptan Karpuz Reçeli Satın Alın

Glikoz içermeyen el yapımı Karpuz Kabuğu Reçeli toptan satın alın.